Strona główna Aktualności Teatrzyk na Mikołajki

Teatrzyk na Mikołajki

W ubiegły piątek tj. 5 grudnia 2014 roku w Centrum Społeczno - Kulturalnym w Korzennej oraz w Szkole Podstawowej w Janczowej miał miejsce spektakl profilaktyczno – edukacyjny teatru lalek pt. „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”. Przedstawienie zaprezentowane przez teatr Art. Cinema z Nowego Sącza, było upominkiem od Gminnej Biblioteki Publicznej z okazji tegorocznych mikołajek dla najmłodszych i nieco starszych czytelników.  Na spotkanie przybyły dzieci z tutejszego przedszkola, natomiast w Janczowej wszyscy uczniowie  tamtejszej szkoły.

Sądząc z reakcji dzieci przedstawienie bardzo się im podobało, były zainteresowane i aktywnie uczestniczyły w spektaklu.

Jednak najwięcej emocji wzbudziło spotkanie z św. Mikołajem, który przyniósł im piękne prezenty. Dzieci przywitały go piosenką, a w Szkole Podstawowej w Janczowej, Mikołaj i jego ekipa otrzymali prezent od uczniów.

Zdjęcia w galerii tutaj.