Strona główna Aktualności Barwy świąt , czyli warsztaty bożonarodzeniowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Korzennej

Warsztaty bożonarodzeniowe, które odbywały się przez cztery ostatnie soboty na przełomie listopada i grudnia były okazją do samodzielnego wykonania niebanalnych ozdób świątecznych. Pomieszczenia Gminnej Biblioteki Publicznej zamieniły się w twórczą pracownię dla tworzenia choinek z siana, oryginalnych stroików z szyszek i wyszywanych aniołków.

Należy przyznać, iż pachnące sianem własnoręcznie wykonane i przyozdobione choinki dostarczyły uczestnikom nie mało frajdy. Wszystkie ozdoby świąteczne wykonywane były pod czujnym okiem instruktora Pani Agaty Stępień.

Zdjęcia w galerii tutaj