Strona główna Aktualności Spektakl teatralny

Spektakl teatralny

25 października w bibliotece w Jasiennej odbyło się przedstawienie teatralne z udziałem aktorów ze Studia Teatralnego z Krakowa. Spektakl oparty był na motywach utworu Janiny Porazińskiej  pt.” Kozucha Kłamczucha”.

Podczas inscenizacji uczniowie mieli szansę wykazać się na forum publiczności u boku aktorów. Uczestnikami spotkania były dzieci ze Szkoły Podstawowej w Jasiennej. Również w tym dniu, tym razem w Korzennej miała miejsce adaptacja sceniczna wiersza Jana Brzechwy „Kaczka Dziwaczka”, gdzie główną bohaterką była niezwykła Kaczka – Cudaczka. W spotkaniu wzięły udział dzieci z przedszkola oraz młodsi uczniowie z Zespołu Szkół w Korzennej. Obejrzenie zabawnych spektakli sprawiło dzieciom wiele radości. Świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawiły u najmłodszych widzów niezapomniane wrażenia.

Zdjęcia z przedstawienia tutaj

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość