Strona główna Aktualności Spotkanie autorskie z pisarką Wiolettą Piasecką

Spotkanie autorskie z pisarką Wiolettą Piasecką

Wiele miłych wrażeń i radości dostarczyło dzieciom klas 0-4 Szkoły Podstawowej w Wojnarowej oraz w Lipnicy Wielkiej spotkanie autorskie z pisarką Wiolettą Piasecką. Autorka książek dla dzieci przyjechała na zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Korzennej. Wizyta  miała miejsce 15 marca w świetlicy Domu Kultury w Wojnarowej oraz w Lipnicy Wielkiej i miała na celu promocję czytelnictwa.

Spotkanie odbyło się w przemiłej atmosferze, autorka wystąpiła w baśniowym stroju wróżki i jak to wróżka przepowiadała dzieciom i opiekunom ich przyszłość.Jeżeli wróżby się spełnią to wieś Wojnarowa i Lipnica Wielka doczeka się mnóstwa znanych piosenkarzy, modelek, a nawet premiera i prezydenta. Sama autorka była zachwycona dziećmi, ich wiedzą i umiejętnością zachowania się.

Wioletta Piasecka – absolwentka filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Autorka baśni, bajek, sztuk teatralnych, słuchowisk radiowych i wierszy, a także biografii m.in. H.Ch. Andersena i F. Morzyckiej.  Tytuły książek jej autorstwa: „Zaczarowana kraina bajek”, „Bajka na dobranoc”, „Dwie Małgosie”, „Bajka o królewnie” „Sześć życzeń Natalki” i wiele innych , jej najnowsza książka „ Krówka Modnisia” .

Zapraszamy do galerii zdjęć tutaj >>>.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość