Strona główna Aktualności Wspomnienia z ferii

Wspomnienia z ferii

Czas zimowego wypoczynku już za nami. Jedną z propozycji spędzenia wolnego czasu poza domem były zajęcia organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Korzennej. Dzieci  miały możliwość spędzenia wolnego czasu z książką i przy wspólnej zabawie. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych oraz ruchowych. Dużym zainteresowaniem cieszył się występ aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych Scenografii i Reżyserii z Krakowa w przedstawieniu pt. ’’Legenda o smoku Wawelskim”, który odbył się filii w Lipnicy Wielkiej. Obejrzenie zabawnych spektakli sprawiło dzieciom wiele radości. W trakcie przedstawienia mogły w nim aktywnie uczestniczyć, oddając się przy tym doskonałej zabawie. Świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia,  pozostawiły u małych widzów niezapomniane wrażenia. W filii w Wojnarowej odbyła się „dyskoteka przebierańców”. Oprócz dobrej zabawy tanecznej dzieci mogły również wziąć udział w różnych konkursach, gdzie czekały na nie wspaniałe drobne upominki. Ponadto uczestnicy spędzili czas przy ciepłej herbatce oraz słodkim poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli spędzić z biblioteką,  swój wolny, zimowy czas.

Zapraszamy do galerii.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość