Strona główna Aktualności Edukacyjny teatr magii

Edukacyjny teatr magii

13 czerwca 2012 roku w ramach „Dnia Dziecka” Gminna Biblioteka Publiczna w  Miłkowej, zaprosiła uczniów ze Szkoły Podstawowej w Miłkowej  na Recital Iluzjonistyczny pt. „Edukacyjny teatr magii”. Sala szkolna zamieniła się w krainę czarów i magii. Młody iluzjonista Łukasz Podymski laureat Mistrzostw Polski w Sztukach Magicznych pokazał dzieciom mnóstwo ciekawych magicznych sztuczek. Do większości  magicznych trików angażował dzieci. Wielu małych widzów miało okazję poczarować na scenie.  Dzieci żywiołowo reagowały na wszystkie elementy występu i głośnymi brawami nagradzały iluzjonistę oraz jego małych pomocników. Sztuczki magiczne były pełne humoru i dobrej zabawy i na pewno na długo pozostaną w pamięci dzieci.

Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość