Strona główna Aktualności „Bramy naszych fantazji”

„Bramy naszych fantazji”

Spotkanie autorskie z uczestnikami warsztatów literackich.

Autorzy: Zofia Gut, Lidia Włodarz, Patrycja Turska, Emilia Olchawa, Karolina Zielińska, Wiktoria Uszko, Julia Wiśniowska, Weronika Zielińska, Daniel Błachuta, Kacper Filip.

Publikacja  pt. „ Bramy naszych fantazji” powstała w  wyniku 40 godzinnych warsztatów literackich „ Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” w ramach projektu” Rodzina to jedna drużyna.” Warsztaty odbywały się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Korzennej, a przeprowadziła je Pani Wioletta Piasecka – autorka książek dla dzieci i młodzieży, baśni i bajek dla dzieci, dwóch biografii, czterech sztuk teatralnych i wielu słuchowisk radiowych.

 

Jak zaznaczyła autorka, napisane przez uczestników opowiadania mają własny styl i niepowtarzalną narrację. Czytelnicy, niezależnie od wieku, znajdą w książce coś dla siebie: począwszy od literatury młodzieżowej, poprzez reportaż piłkarski, aż po baśnie.

Spotkanie autorskie odbyło się 24 listopada w Dworze w Korzennej, podczas którego młodzi autorzy zaprezentowali swoje opowiadania. Specjalnie na tą okoliczność przyjechała Pani Wioletta Piasecka, aby w towarzystwie autorów, zaproszonych gości wspólnie świętować tak ważne wydarzenie. Spotkanie zakończyły wspólne zdjęcia i rozdawane przez naszych autorów autografy.

Życzymy wszystkich uczestnikom warsztatów samych sukcesów, a drogim czytelnikom miłej i interesującej lektury.

Zapraszamy do galerii.

Szukaj

Polecamy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Statystyki

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Odsłon : 78116
stat4u