Strona główna Aktualności Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

24 listopada 2017 r. gościliśmy w naszej bibliotece Panią Wiolettę Piasecką, autorkę bajek, baśni, sztuk teatralnych, słuchowisk radiowych oraz biografii m.in. H.Ch. Andersena i Faustyny Mokrzyckiej. W spotkaniu wzięły udział dzieci z Przedszkola w Korzennej. Aktywnie uczestniczyły w dialogu z pisarką  oraz doskonale się bawiły. Autorka bardzo szybko nawiązała żywy i bezpośredni kontakt z dziećmi opowiadając ciekawe historie ze swojego życia. Modelując głosem i naśladując różne postaci prezentowała krótkie scenki z teatrzyku kukiełkowego, a także zorganizowała konkurs sprawdzający dykcję wybranych osób. Spotkanie wypadło bardzo okazale, czego dowodem były roześmiane buzie. Na koniec można było zakupić książkę i otrzymać wpis z dedykacją i autografem autorki.