Strona główna Aktualności Spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską

Spotkanie autorskie z Izabellą Klebańską

13 października 2017 roku Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej zorganizowała dwa spotkania autorskie z Izabellą Klebańską. Pierwsze odbyło się w filii bibliotecznej w Lipnicy Wielkiej, drugie w Wojnarowej. Pani Izabella  jest  absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi, autorką scenariuszy programów telewizyjnych i radiowych, piosenek i wierszy dla dzieci i młodzieży.

Pisarka podczas wizyty w barwny sposób opowiadała  o swoich książkach, zapoznała dzieci ze swoją twórczością poetycko-muzyczną. Nie zabrakło też wspólnego słuchania muzyki, śpiewu i tańca . Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, chwaląc się swoją wiedzą o nutach i instrumentach muzycznych. Na zakończenie  mogły zakupić książkę i otrzymać oryginalny autograf, ozdobiony wesołym rysunkiem z akcentem muzycznym.  Gościliśmy uczniów ze Szkoły Podstawowej z Lipnicy Wielkiej oraz z Wojnarowej.

Galeria zdjęć tutaj