Strona główna Aktualności Teatrzyk kukiełkowy „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

Teatrzyk kukiełkowy „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”

W poniedziałek 5 czerwca do filii bibliotecznej w Wojnarowej zostały zaproszone dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wojnarowej,  by  wspólnie z biblioteką świętować Dzień Dziecka.  W programie czekały na nie następujące atrakcje: teatrzyk kukiełkowy pt.” Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, duża maskotka „Myszki Mini”, balonowe zoo, oraz  prażony popcorn.

Wspaniałe kukiełki, piękna sceneria oraz zaskakujące efekty dźwiękowe sprawiły, że dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy królewny, której groziły wszelkie niebezpieczeństwa tego świata. Jak to jednak w bajkach bywa, i tym razem dobro zwyciężyło nad złem, przedstawiając naszym małym widzom znaczenie takich wartości jak: przyjaźń, miłość oraz dobroć.

Galeria zdjęć tutaj