Strona główna Aktualności „Jesień z piosenką i poezją”

„Jesień z piosenką i poezją”

„Jesień z piosenką i poezją” to jak co roku odbywający się konkurs  organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Centrum Kultury w Korzennej.  W tym roku odbył się 23 listopada w Domu Kultury w Wojnarowej. Tematem tegorocznej edycji dla szkół podstawowych były piosenki religijne, oazowe, pielgrzymkowe, natomiast gimnazjaliści prezentowali poezje Ks. Jana Twardowskiego.

Uczestników oceniała profesjonalna komisja, a jej skład przedstawiał się następująco: Jadwiga Adamczyk – muzyk z Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu, Małgorzata Skwarka z Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, Barbara Paluchowa – poetka, pisarka, artystka, oraz Alfred Duda – Dyrektor Szkoły Muzycznej I Stopnia w Korzennej.

Protokół z konkursu.

Zapraszamy do galerii.