Strona główna Aktualności Warsztaty świąteczne w bibliotece

Warsztaty świąteczne w bibliotece

W oczekiwaniu z niecierpliwością na zbliżające się święta Bożego Narodzenia Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej - filia w Mogilnie zorganizowała warsztaty zdobnicze o tematyce Świąt Bożego Narodzenia. Zajęcia odbywały się w cyklach co tygodniowych. Rozpoczęły się 28 listopada i trwały przez 4 kolejne tygodnie do 19 grudnia.

Udział mogli brać wszyscy chętni bez ograniczeń wiekowych, zarówno dzieci jaki i dorośli. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Wspólne spotkania miały na celu integrację  czytelników, kreatywne wykorzystanie wolnego czasu oraz pobudzanie wyobraźni plastycznej uczestników.   Wszystkie arcydzieła, które wykonali uczestnicy warsztatów mogły zostać przez nich zabrane do domu na pamiątkę lub prezent dla najbliższych.

Zapraszamy do galerii tutaj.