Strona główna Aktualności Spektakl teatralny „Wilk i zając”

Spektakl teatralny „Wilk i zając”

16 lipca Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej zaprosiła do filii bibliotecznej w Siedlcach dzieci do obejrzenia  przedstawienia teatralnego z udziałem aktorów ze Studia ART-RE  z Krakowa. W spektaklu wykorzystano postaci Wilka i Zająca ze znanego i popularnego rosyjskiego filmu animowanego „Nu, pagadi” („Ja ci pokażę”) Wiaczesława Kotionoczkina.

W trzech zabawnych epizodach Zając, w roli właściciela restauracji, dentysty i policjanta, spotykał się z Wilkiem. Pełen komicznych sytuacji i humoru słownego spektakl rozśmieszał, a zarazem uczył dzieci odpowiednich zachowań w konkretnych sytuacjach życiowych.  Podczas inscenizacji widzowie mieli szansę wykazać się na forum publiczności u boku aktorów. Uczestnikami spotkania były dzieci z terenu Gminy Korzenna. Obejrzenie zabawnych spektakli sprawiło dzieciom wiele radości. Świetna gra aktorów, piękna kolorowa scenografia, muzyka i stroje pozostawiły u widzów niezapomniane wrażenia.

Zdjęcia w galerii tutaj