Strona główna Aktualności „Kot w butach” „ Jaś i drzewo fasolowe”

„Kot w butach” „ Jaś i drzewo fasolowe”

W dniu 2 czerwca z  okazji Dnia Dziecka Gminna Biblioteka Publiczna w Korzennej przygotowała również niespodziankę dla przedszkolaków z Korzennej oraz  dla dzieci ze Szkoły Podstawowej z Miłkowej. Mogli oni obejrzeć jeden ze spektakli, „Kot w butach” lub „ Jaś i drzewo fasolowe” w wykonaniu aktorów ze Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa. Aktorzy przenieśli dzieci, w piękny baśniowy świat.

Przedstawienia były pełne niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Przesłaniem baśni „Kot w butach” było zwrócenie uwagi na znaczenie przyjaźni, szacunku i odpowiedzialności. Z kolei baśń   „Jaś i drzewo fasolowe” pokazała, że zdrowie, miłość i rodzina są ważniejsze niż bogactwo. Przedstawienia dostarczyły wszystkim niezapomnianych wrażeń artystycznych.  Dzieci miały ogromną frajdę biorąc udział w spektaklach u boku aktorów.

Zdjęcia tutaj